[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promocje na nawigację Sygic (offline i online)
05-02-2015, 20:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-11-2017 15:47 przez szopen.)
Post: #1
Promocje na nawigację Sygic (offline i online)
///mod: oryginalny tytuł wątku brzmiał
"Promocja Sygic nawigacja Kup 1 licencje weź 1 za darmo"

Czyli dwie licencje w cenie jednej
https://www.sygic.com/
promo do 16.02.2105 widac ze to na walentynki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-02-2015, 04:46
Post: #2
Promocja Sygic nawigacja Kup 1 licencje weź 1 za darmo
poprawiłem link
warto dodać, że w zasadzie interesujące są 2 oferty:
licencja obejmująca "cały"* Świat za 70€ lub Europa za 40€
(Europa z Rosją się nie opłaca bo jest za 70€, a Europa Zachodnia jest za 32€ i oczywiście bez PL)

* "cały" nie obejmuje krajów Bliskiego Wschodu i Kolumbii

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-09-2016, 01:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2016 16:43 przez szopen.)
Post: #3
Promocja Sygic nawigacja Kup 1 licencje weź 1 za darmo
niemal (cenowa) powtórka z rozrywki - promo obowiązuje do 10.10.2016 i dotyczy zakupu licencji dla Androida
(opis dość jasno i stanowczo wyklucza WPh, ale jak sądzę dotyczy to też iOSa, nie zweryfikuję tego z braku urządzeń)

wprawdzie tym razem jest jedna licencja, ale pi razy drzwi za połowę ceny z promocji sprzed 1,5 roku

a mianowicie ceny wersji Lifetime Premium to:
20€ za Europę lub
30€ za Świat


oraz za Lifetime Premium + Lifetime Traffic (ze względu na konieczność pobierania danych o ruchu ta opcja nie ma sensu jeśli chcemy używać Sygica jako nawigacji offline)
28€ za Europę lub
40€ za Świat
edit: powyższe ceny za wersję traffic są nieaktualne (czytaj dalej)



https://eshop.sygic.com/en/

PS ceny są faktycznie niższe o eurocenta, ale to zaciemnia obraz

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-09-2016, 09:25
Post: #4
Promocja Sygic nawigacja Kup 1 licencje weź 1 za darmo
Sprawdza się w Polsce sygic? U mnie automapa się wyłącza co jakiś czas sama, więc odpada.

Najlepiej mapa offline + głównie polska (ale z europą).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-09-2016, 14:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2016 14:35 przez szopen.)
Post: #5
Promocja Sygic nawigacja Kup 1 licencje weź 1 za darmo
poczytaj opinie w sklepie (google) Play - jedni są zachwyceni inni wręcz przeciwnie

a najlepiej sprawdź osobiście - od momentu instalacji (na danym koncie google) jest siedmiodniowy trial wersji Premium + Traffic (traffic oczywiście online) dopiero po jego upływie spada się do zwykłej wersji darmowej

no nie da się ukryć darmowa (Lite) wersja tej nawigacji jest bez opcji nawigacji Big Grin

ponadto na 100% nieaktualna jest mapa radarów (tu na PL tak naprawdę nic nie przebija Yanosika a na drugim miejscu podobno jest Waze)

podobno są to mapy TomToma'a z półrocznym opóźnieniem- powiem tak: no nie wiem Tongue
testowo wyznaczyłem trasę, zawierającą "skrzyżowanie autostrad" pod Łodzią,
której nie znają jeszcze ani fiatowski TomTom (aktualizacja bodajże z kwietniową datą?) - ten zna rozkład dróg ale tamtędy nie prowadzi
ani Mio (nie wiem z kiedy aktualizacja, nie mój sprzęt, ale navi kupiona chyba na początku lub w połowie wakacji) ta to zupełne bzdury pokazuje
wrzuciłem do Sygica i ten o dziwo prowadzi optymalną trasą (nie sprawdzałem offline)

natomiast dla porównania Yanosik, którzy prawie wszyscy uznają za nawigację do d**y (oczywiście online, bo on innego trybu nie ma) prowadził prawidłowo na drugi dzień po otwarciu w/w "skrzyżowania"
(dodam jeszcze, że byłem świadkiem takiej sytuacji - wprowadzono objazd i zanim drogowcy skończyli ustawiać tablice, on już prowadził objazdem - trasa adaptuje się do warunków w około 15 minut i parę razy żałowałem, że go nie posłuchałem - w tym raz na trasie Kraków -> Wrocław gdy nie prowadził na autostradę - wtedy spędziłem sobie nockę w korku na A4 - były 2 wypadki jeden za drugim i stałem łącznie jakieś 5h)

PS może @spag się wypowie, bo on chyba kupił rok temu a ja się tylko przymierzam Tongue

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-09-2016, 16:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2016 16:02 przez szopen.)
Post: #6
Promocja Sygic nawigacja Kup 1 licencje weź 1 za darmo
info dla użytkowników ze znakiem jabłka - Apple nie dopuszcza transferów licencji do i z innych platform, czyli ta kwestia jest również zamknięta = licencji z Androida nie da się użyć na innych platformach

i jeszcze jedno uzupełnienie - licencja na Androida jest "trójstanowiskowa" tj. ten sam klucz możemy użyć równocześnie maksymalnie na 3 swoich urządzeniach, a dodanie każdego kolejnego usuwa licencję z najstarszego (więc nie stanowi też problemu wymiana telefonu na nowszy model o ile to będzie Android)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-10-2016, 18:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2016 05:45 przez szopen.)
Post: #7
Promocja Sygic nawigacja Kup 1 licencje weź 1 za darmo
aktualizacja cen - przedłużenie promocji do 21.11.2016, więc wygląda to na już stałą cenę - promocja jest przedłużana cały czas
poprzednia to do 24.10.2016, do 07.11.2016 - czyli "promocja" jest przedłużana co 2 tygodnie, ceny wyjściowej w dzisiejszych czasach chyba nikt nie zapłaci, więc jak przypuszczam kierunek może być tylko jeden - dalszy spadek ceny

ceny wersji Lifetime Premium to:
20€ za Europę lub
25€ 30€ za Świat

oraz za Lifetime Premium + Lifetime Traffic (ze względu na konieczność pobierania danych o ruchu ta opcja nie ma sensu jeśli chcemy używać jako nawigacji offline)
24€ za Europę lub
30€ 35€ za Świat


edit2: ^ a jednak spadek cen - tym razem spadły ceny wersji "światowej"

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-10-2016, 23:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2016 23:08 przez grzech1991.)
Post: #8
Promocja Sygic nawigacja Kup 1 licencje weź 1 za darmo
Ja się zastanawiam czy warto za te 100 zł i jakie są alternatywy... Here maps i coś jeszcze?

P.s mapa działa na 4.4?

Poza tym bardzo dzięki za informację.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-10-2016, 02:35
Post: #9
Promocja Sygic nawigacja Kup 1 licencje weź 1 za darmo
here jest tak centralnie do d..y (przynajmniej jeśli chodzi o PL), że używają tego chyba tylko fanatycy dawnej nokii

ale nie wiem czy warto wydawać kasę - są też inne darmowe alternatywy (poza google oczywiście i chyba lepsze niż here)

wymagania systemowe sygic'a to bodajże android 4.0,

a tak swoją drogą co Ci szkodzi?
zainstaluj i sprawdź - wersja free działa jako demo 7 dni z pełnymi opcjami premium+traffic
(sam kupiłem po testach ze względu na opcję offline na wypadek wyjazdów zagranicznych, bo po prostu działa przyzwoicie, choć być może dałoby się ogarnąć to za free inną aplikacją)

licencja działa na 3 ostatnio aktywowanych urządzeniach, więc możesz zrobić z ta wiedzą co zechcesz Tongue

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-10-2016, 10:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2016 10:47 przez grzech1991.)
Post: #10
Promocja Sygic nawigacja Kup 1 licencje weź 1 za darmo
Sęk w tym, że telefonu do nawigacji nie mam w domu (nie wziałem z innego lokalu, a tam mam kawałek), a w trasę jeźdzę raz na rok Big Grin

Automapa na androidzie 4.4 co jakiś czas się sama wyłącza, a wersja z cukierkiem. Nie przeszkadza mi to, że za mapę trzeba zapłacić ale irytuje mnie abonament.

Wgram dzisiaj na oneplusa i pojeźdzę po mieście.

Edit: pobawiłem się, kupiona. Dzięki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-10-2016, 15:16
Post: #11
RE: Promocja Sygic nawigacja Kup 1 licencje weź 1 za darmo
Ja nawet zapomnialem ze mam Smile i na jabłko i na andka, głównie uzywam pary yanosik Google maps a i tak duzo nie jezdze.

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-10-2016, 21:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2016 21:23 przez grzech1991.)
Post: #12
RE: Promocja Sygic nawigacja Kup 1 licencje weź 1 za darmo
Trochę dłużej się pobawiłem (ale nie jeździłem).

Z tego co widziałem, na plus w porównaniu do automapy
-dokładniej widać blokady, ale z drugiej strony jednej od kilku dni już nie ma...
-jest ala yanosik (ciekawe jak działa)
- przemyślany interfejs, wygodny, prostszy
-ustawienia w chmurze via dropbox

Na minus :
- brak budynków
- tylko jeden głos
-brak nowej funkcji w androidzie 6.0, synchronizacji z Google drive
- nie do końca czytelne funkcje
- droga jest otwarta od 3 dni a według nawigacji zamknięta

Na razie tyle, ciekawe jak livetraffic, asystent pasa ruchu czy ostrzeżenia dotyczące radarów.

Do tego dokupiłem wagę z ibood.com.

A co do google maps, musisz być on-line, słabo widoczna mapa i czasem złe sygnalizowanie gdzie jechać. Miałem tak, że minąłem pas lub skapłem się w ostatniej chwili.

Używałem jeszcze mapę map ale brakowało np. Ulic.

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-10-2016, 21:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2016 22:12 przez szopen.)
Post: #13
Promocja Sygic nawigacja Kup 1 licencje weź 1 za darmo
no to już coś mogę dopowiedzieć (mimo, że w tydzień nie zdołałem przetestować dość dogłębnie, to zaszalałem na wersję traffic):
minusy
- fotoradary to horror - są sygnalizowane te których nie ma od dawien dawna (wyłączyłem informowanie bo nie ma sensu)
- live traffic coś tam działa, ale szału nie ma (Yanosik wygrywa w cuglach), głównie informuje o wydłużeniu lub skróceniu czasu stania w korkach, a konieczność akceptacji nowo wyliczonej szybszej trasy traktuję jako pomyłkę twórców…
- aktualizacja robót/blokad działa słabo (duże opóźnienia)

jak wspomniałem wyżej wziąłem głównie pod kątem użytku offline za granicą (w zasadzie nie planuję użytku trafficu poza PL, ale dopłata do tej funkcji przy cenie samej nawigacji nie jest jakimś ciosem finansowym), w PL jednak Yanosik wymiata

na plus
- asystent pasa ruchu działa bez mydła - jest wyświetlany dwustopniowo - przy dojeżdżaniu jest miniaturka, potem zwykły pełnoekranowy asystent
- informowanie z wyprzedzeniem np. o ostrych zakrętach czy wyjazdach z autostrady wymagających dużej redukcji prędkości (nie wiem jaki algorytm jest używany, bo sugeruje czasem wyższe prędkości niż wiszą na znaku ograniczenia, ale słysząc ostrzeżenie po prostu zwalniam dość radykalnie)
- trasy z wykorzystaniem trafficu są wyliczane dość rozsądnie (dzisiaj miałem porównanie na podstawie znajomych podróżujących do tego samego celu inną trasą) - pojechaliśmy w/g innej nawigacji (nie byłem kierowcą), a tymczasem sygic miał rację…
natomiast kolejne wyliczane przez niego trasy (gdy już zjechaliśmy z wstępnie wyliczonej) były raczej kiepskie (początkowo usilne sugerowanie zawracania, oraz kilka tras alternatywnych przez wiejskie dróżki, znam tamte okolice wystarczająco by wiedzieć, że nie miały one większego sensu), choć finalna trasa w pewnym momencie pokryła się z tą którą faktycznie jechaliśmy i wskazania były dość zbliżone do rzeczywistości, choć informacja o braku dalszych utrudnień była przedwczesna - akurat pojawiła się momencie gdy dojeżdżaliśmy do mini-koreczka (może mini, ale jednak był)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-10-2016, 23:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-10-2016 08:54 przez grzech1991.)
Post: #14
Promocja Sygic nawigacja Kup 1 licencje weź 1 za darmo
Yanosik ma lifetraffic? Piszesz o nawigacji? Jest beznadziejna. Bardzo prosta. W google maps denerwuje mnie jeszcze brak ograniczeń prędkości, ja często zapominam np. ile jest na ekspresówce (wstyd się przyznać, ale rzadko wyjeżdżam poza miasto).

Dzisiaj przejechałem kawałek po mieście i:
- wyliczyła trasę na około, żadna nie była taka jaką ja sam bym ustalił. Najbliższa była delikatnie na około
- informacja o przekroczeniu prędkości na spory +
- komunikaty są zbyt dosadne i zbyt często, potrafi po kilku metrach przypomnieć, że nadal mamy jechać w prawo, pomimo, że nie ma jak inaczej. Ale jechałem po mieście, więc być może to i dla mnie lepiej, bo rzadko rozumiem komunikaty.
- interfejs jest o wiele czytelniejszy niż w AM

Biorąc pod uwagę, że AM nie ma paru funkcji, ma gorszy interfejs (ale lepsze mapy i system wytyczania tras). Postawiłbym te nawigacje na równi, a jeśli w AM jest abonament to... brać sygica.

Bo samo wytyczanie trasy i wpisywanie miejscowości, w sygic w porównaniu do AM to czysta przejmność. AM wygląda jak by była przeniesiona w 80% z WCE.

Wołam Jakuba, to już któryś post w tym temacie, który wysyła mi się po 10-30s. Proszę coś z tym zrobić Tongue

Edit: jednak zwracam honor sygic-owi. Sprawdziłem wytyczanie trasy w google maps do domu, i domyślna jest identyczna jak proponuje sygic. Natomiast od razu pokazuje alternatywną, krótszą - której nie ma w sygic.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
16-10-2016, 10:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2016 10:17 przez jakubd.)
Post: #15
Promocja Sygic nawigacja Kup 1 licencje weź 1 za darmo
grzech1991 napisał(a):Wołam Jakuba, to już któryś post w tym temacie, który wysyła mi się po 10-30s. Proszę coś z tym zrobić Tongue
No właśnie nie wiem czemu niektóre wątki tak mają. Nie znalazłem na razie wyjaśnienia (to tutaj to znowu test i test2).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
16-10-2016, 10:16
Post: #16
Promocja Sygic nawigacja Kup 1 licencje weź 1 za darmo
Jeszcze z ciekawostek

Dawny be on road https://play.google.com/store/apps/detai...ponia.bor3

Jest obecnie sygic, posiadając sygic - mamy pełną wersje aplikacji "gps nawigacja". Sama aplikacja jest identyczna jak sygic i ma chyba nawet te same funkcjonalności. Różni się tylko mapami, tu zamiast tomtoma są quality maps
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
01-11-2016, 14:14
Post: #17
Promocja Sygic nawigacja Kup 1 licencje weź 1 za darmo
Trochę z nim pojeździłem, głównie po mieście.

Nie wiem czy nawigacja się uczy, czy to kwestia ostatniej aktualizacji ale obecnie z pracy wytycza trasę prawidłowo.

Ograniczenia prędkości dla dróg - są w porządku. Głos kobiecy, średnio mi to pasuje. Nie przywraca też ustawień z dropboxa.

Aktualizacja map, nie działa na zasadzie aktualizacji tego co się w nich zmieniło, tylko jeszcze raz jest pobierany region.

Zgłaszanie patroli itd. fajna opcja. Ale baza jest znikoma - userzy nie dodają. Jedynie fotoradary są ok.

Na pewno lepsza niż here, widziałem testy to czasem w pole potrafi wyprowadzić. Według mnie, jest to najlepsza nawigacja offline na androida, bez abonamentu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-11-2016, 13:48
Post: #18
Promocja Sygic nawigacja Kup 1 licencje weź 1 za darmo
a nie lepi zainstalowac:
https://www.openstreetmap.org/#map=5/51.500/-0.100
https://apkpure.com/maps-navigation-%E2%...net.osmand

dziala off line - wersje na kazde urzadzenie. pokazuje i poprawnie lokalizuje nawet w lesie czy gorach... ogolnie obszarach gdzie wiekszosc produktow komercyjnych i b.popularnych takich jak np automapa czy google nie pokaze trasy.

na dodatek za darmo Smile

mozna dokupic za ok 6 pln opcje wyswietlania poziomic.

uzywam od ok 2 lat bez najmniejszych problemow.
dodatkowa zaleta jest bardzo rozbudowana personalizacja i mnogosc parametrow.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-11-2016, 14:28
Post: #19
Promocja Sygic nawigacja Kup 1 licencje weź 1 za darmo
zależy kto do czego używa i jak kto woli, (ja np. wolę zapłacić i mieć święty spokój wiedząc, że to czego potrzebuje zadziała), ale nie neguję użyteczności darmowych projektów

choć używałem OSM swego czasu, a właściwie próbowałem używać (dość dawno temu), ale bezskutecznie, bo jednak to nie było to czego potrzebowałem, do biegania po lesie była wtedy OK, ale nie do nawigacji samochodowej,

być może teraz już te mapy dają radę, a o ile się nie mylę od jakiegoś czasu Yanosik ma podobno mapy bazowane na OSM i jakoś daje się go używać i jest także darmowy, choć online i tylko PL (oraz bodajże LV czy LT), ale moim zdaniem znakomicie sprawdza się na normalnych trasach w samochodzie i co ważniejsze jego społecznościowe funkcje ostrzegania o zagrożeniach/radarach na drodze są moim zdaniem najskuteczniejsze w PL (tak próbowałem także Waze)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-11-2016, 15:56
Post: #20
Promocja Sygic nawigacja Kup 1 licencje weź 1 za darmo
ano potiwerdzam - janosik jest OK zwlaszcza do podstawowej nawigacji takiej na szybko, zeby dojechac gdzies np w nowym nieznanym miescie.

w OSM podobni miala ruszyc usluga live traffic, ale nie wiem czy juz dziala. sprawdze jak zaktualizuje mape.

sprobuj ponownie bo ja na poczatku tez mialem mieszane uczucia, skomplikowana instalacja, interfejs niezbyt przyjazny itp aktualnie sporo sie zmienilo na PLUS.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Promocje przedświąteczne w marketach! orgasmusmaximus 2 3 083 16-12-2017 22:04
Ostatni post: Arathefu
  Promocje jednogodzinne na banggood.com - ściema? Ekonomista 3 3 233 29-11-2017 19:05
Ostatni post: szopen
  Prawie przegapiliśmy dość ciekawą promocję Virgin Mobile - "Apetyt na miasto" szopen 0 2 159 26-11-2015 16:36
Ostatni post: szopen
  Routery do zastosowań komórkowych - promocje szopen 0 2 039 25-11-2015 00:20
Ostatni post: szopen
  Sygic ma letnią wyprzedaż -30% spag 2 4 882 22-06-2013 02:25
Ostatni post: spag