[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oferta dla dziecka na obóz
10-06-2024, 22:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2024 09:31 przez Robinson74.)
Post: #1
Oferta dla dziecka na obóz
Mam pytanko do osób obeznanych w ofertach operatorów.
Otóż potrzebuję czegoś dla 9-letniego dzieciaka na czas obozu sportowego.
W zasadzie chodzi mi przede wszystkim o to, żeby móc się do niego dodzwonić i ewentualnie żeby on mógł zadzwonić, ale bez korzystania z danych komórkowych. Dosłownie na 10 dni, ale może na dłużej. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-06-2024, 15:43
Post: #2
Oferta dla dzicka na obóz
1. 95% obozów tego typu zabiera wszelkie telefony na czas trwania obozu, głównie chodzi o to, żeby dzieciaki nie siedziały ze smartfonami oraz nie chwaliły się, kto ma większego/lepszego/droższego. Dotyczy to także feature fonów (czyli dziadkofonów, czy też dumbfonów).
Zwykle codziennie lub co kilka dni jest "godzina z telefonem" - patrz regulamin obozu.
Czasami udaje się przemycić smartłocza (takiego dla dzieci, jak robi Garret czy inne chińczyki), ale jak dziecko przegnie pałę to mu zabiorą.
2. Oferta - obojętne co weźmiesz, za 5 PLN masz tyle starterów które dają miesiąc działania, że cena to nie problem. To co jest problemem to zasięg w technologii, którą obsługuje dany telefon. Jak nie pojedziesz na miejsce ze wszystkimi kartami operatorów lub nie masz info z pierwszej ręki, to... możesz się nigdy nie dodzwonić.
3. Jak zaczniesz dzwonić w czasie jakiś zajęć losowych to mu zegarek/telefon i tak zabiorą Smile
4. Masz zwykle raport na stronie fb wydarzenia czy też innym whatsappie i zawsze możesz zadzwonić do organizatora.

Przetrenowane, mam 9-latkę po kilku obozach, w tym jednym sportowym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-06-2024, 09:32
Post: #3
Oferta dla dziecka na obóz
Dzięki za garść informacji. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-06-2024, 23:40
Post: #4
RE: Oferta dla dziecka na obóz
Podrążyłem temat i nie ma problemu z posiadaniem telefonu przez dzieci. Jeśli jednak będą przeginać, to zostaną im odebrane. Dotychczas zdarzyło się to raz.
Wieża Orange/T-Mobile jest tuż obok lokalizacji obozu (zaznaczone na niebiesko).
Play i Plus są oddalone o ok. 1,5 km, ale może będzie OK.


   
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Oferta dla centralki alarmowej Integra Robinson74 2 665 17-12-2023 02:11
Ostatni post: Robinson74
  Tania oferta pre-paid Yellow 49 17 428 27-02-2020 00:18
Ostatni post: Robinson74
  Oferta abo "NJU INTERNETOWY 29 zł" Ekonomista 0 1 595 06-05-2019 16:07
Ostatni post: Ekonomista
  Giffgaff - oferta korzystna dla podróżujących czy może fake? Ekonomista 4 4 144 27-05-2018 09:48
Ostatni post: Ekonomista
  Otvarta. Oferta "O! KORZYSTNA!" Ekonomista 0 2 701 20-04-2018 08:56
Ostatni post: Ekonomista