[-]
Szybkie szukanie

Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leniwy moderator szuka wsparcia. :D
06-12-2020, 00:41
Jakby co już 400. Dzięki za wsparcie. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-12-2020, 01:09
Ponad 1000 pozycji w górę (teraz jest to bodajże 952 miejsce, a nie mieściło się w pierwszej 2-tysiączce Tongue)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-12-2020, 22:35
Jest 600.
10-12-2020, 19:26
900

Ciekawe, ile by się przydało...
11-12-2020, 22:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2020 22:24 przez Ekonomista.)
Zapytałem inpostu i odpowiedzieli:

"Cześć, z tej strony konsultant InPost. Informuję, że nie ma ściśle określonej liczy głosów które należy oddać na daną lokalizację. Na ostateczny wybór oprócz liczy głosów, mają wypływ jeszcze inne czynniki np. lokalizacja, całodobowa dostępność, pobliski parking i tym podobne. :-) "

Hmm
1. Lokalizacja dokładnie pomiędzy paczkomatami w gęsto zaludnionym terenie;
2. Dostępność jest;
3. Zatoczka parkingowa trochę mała, ale jest;
4. Tym podobne - trudno powiedzieć... Tongue
12-12-2020, 00:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2020 01:01 przez szopen.)
Przeanalizowałem mapkę i "na moje oko" to prawdopodobne są 2 lokalizacje - przy Aldi lub Orlenie

edit:
Aldi jest bardziej prawdopodobny, bo w okolicy Orlenu chyba już jest jeden.

edit2:
Kurła, ale macie nasrane paczkomatami w okolicy, przy Aldim też już jest
https://www.google.com/maps/search/paczk...2d53.16277

też bym chciał tyle paczkomatów pod domem i to jest niestety ta zła wiadomość - w dużych miastach nigdy nie widziałem paczkomatu między blokami, więc prawdopodobnie wszystkie możliwe lokalizacje są już wykorzystane…
ale mimo wszystko nie rezygnuj z akcji, bo być może rozszerzą działalność na więcej punktów przy obecnej dynamice handlu internetowego

Statystyki Folding@home
12-12-2020, 00:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2020 01:05 przez Ekonomista.)
Przeczytaj pierwsze słowo tytułu wątku.

Poza tym bez samochodu to jest godzina z życia.

Nie pominę też faktu, że z tego koło Aldi zrezygnowałem po chyba 5-u kolejnych nieudanych próbach dostarczenia tam przesyłki. On ma 3,5 m szerokości i przesyłki są przekierowywane do paczkomatu największego gdzieś 2 km dalej. Ten koło Abra Meble tak już lepiej działa bo jest większy, ale nie raz przekierowywali mi.

szopen napisał(a):być może rozszerzą działalność na więcej punktów przy obecnej dynamice handlu internetowego

Ja już w zeszłym roku masło zamawiałem do paczkomatu. Tongue
12-12-2020, 01:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2020 02:06 przez szopen.)
No wiesz sytuacja u mnie jest taka, że w okolicy marketów teraz stoją 3 paczkomaty koło siebie (w promieniu koło 100m!), a potem jest długo długo nic (z pewnością jakiś następny jest nie bliżej niż ponad kilometr w prostej linii od tego "trój-paczkomatu").
Właściwie to sytuację ratuje duży paczkomat przy markecie budowlanym (choć może to połowa wielkości ponoć największego w PL), bo póki go nie było to też ganiałem po innych paczkomatach, albo (zwykle nieczynnych) "punktach obsługi".
https://www.wykop.pl/wpis/28753465/najwi...E0%B2%A0-/
a może taki sam?

ten był ponoć największy
https://innpoland.pl/163991,inpost-musi-...t-w-polsce

Ostatnio szukałem w nim paczki z 2 minuty, bo numerację podaje od terminala (a ja liczyłem od lewej Tongue) a to była 10 kolumna po prawej (i to nie był jeszcze koniec prawej strony Tongue), a skrytka jakoś się tak nieśmiało otwarła, że nie było widać która (zwykle drzwi się otwierają na oścież a tu ledwo odstawało).

PS teraz skumałem, że byłem kiedyś w tej okolicy (osiedle tatrzańskie bodajże) jak byłem na dłuższej robocie w Bydgoszczy (chyba w zeszłym roku?), z centrum to była niezła wyprawa

Statystyki Folding@home
12-12-2020, 01:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2020 01:40 przez Ekonomista.)
Rozklejaj wlepki na własną propozycję. Wink Ciekawe ile rozkleisz. Projekt udostępniam Ci na prawach zapożyczenia. ;P

Koło biedronki na Andersa 51 jest co najmniej taki jak na zdjęciu na wykopie, bo ten co zobaczyć można na google maps to był 2 lata temu czy rok temu usuwany a biedra przebudowywana. Teraz jest duuużo większy. Właśnie tam trafiają przesyłki, które zamawiam koło Aldi.

Masz samochód, to możesz jeździć z przyczepką z billboardem z 4-ometrowym kodem QR. Ja już myślę o zorganizowaniu wydarzenia na fb z protestami przeciwko małej liczbie paczkomatów w okolicy ul. Lawinowej.

szopen napisał(a):PS teraz skumałem, że byłem kiedyś w tej okolicy (osiedle tatrzańskie bodajże) jak byłem na dłuższej robocie w Bydgoszczy (chyba w zeszłym roku?), z centrum to była niezła wyprawa

Zgadza się - osiedle Tatrzańskie w dzielnicy Fordon. Dojazd jest szybki tramwajem od paru lat.
12-12-2020, 01:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2020 01:43 przez szopen.)
Zazdroszczę pomysłu, ale biorąc pod uwagę tego giganta u mnie przy Casto (i 2 pozostałe: przy Biedrze i na stacji benzynowej) nie ma szans, że postawią coś na osiedlu (a podejrzewam, że wiem czemu nie stawiają w blokowiskach - wszystkie są przy instytucjach gdzie albo jest całodobowy ruch, albo chociaż jest w nocy lokalna ochrona).

Statystyki Folding@home
12-12-2020, 01:43
Ps. Adres mój znasz, więc zapraszam, jakby kiedyś się robota powtórzyła w BDG, na kawę.
12-12-2020, 01:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2020 01:46 przez szopen.)
Ekonomista napisał(a):Dojazd jest szybki tramwajem od paru lat.
szliśmy z buta, a jak już nie dawałem rady to kawałek autobusem
dobra zawijam spać, muszę rano wstać Tongue

Statystyki Folding@home
12-12-2020, 01:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2020 01:51 przez Ekonomista.)
No mam znajomego, który nie dał rady. Sam kiedyś chodziłem na trasie Fordon - Śródmieście. Inny znajomy ostatnio też do mnie chodził z centrum. To około 14 km, a w ogóle Stary Fordon to kiedyś było miasteczko Fordon z długimi tradycjami Żydowskimi (teraz nie mogą znaleźć chętnego "Żyda", tzn. kupca na Synagogę). A w ogóle "Nowy Fordon" wybudowano nie dawno, a właściwie cały czas się rozbudowuje od czasu przyłączenia Fordonu do Bydgoszczy.
Odpowiedz