[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komunikat "Domyślna konfiguracja nie istnieje" - co robić?
24-06-2013, 09:33
Post: #1
Komunikat "Domyślna konfiguracja nie istnieje" - co robić?
Informacja dla posiadaczy modemów Huawei i oprogramowania Mobile Partner (i pochodnych jak Play Online itd.) w nowszych wersjach (od 20 wzwyż).
Od czasu do czasu w niektórych komputerach zdarza się, że przy próbie nawiązania połączenia pojawia się komunikat "domyślna konfiguracja nie istnieje" i program odmawia dalszej współpracy - komunikacji z Internetem nie ma.

Sprawa jest dość prosta - w wyniku zawieszenia się komputera lub jego nieprawidłowego wyłączenia (za pomocą wyłącznika "na siłę" zamiast standardowego Start->Zamknij system) gdy uruchomiony był Mobile Partner zdarza się, że uszkodzeniu ulegają pliki z konfiguracją tego programu.

Rozwiązania są dwa:
1. Prostsze, ale trwające nieco dłużej: należy odinstalować i zainstalować ponownie Mobile Partnera (całe oprogramowanie modemu): Start->Mobile Partner->Uninstall, a następnie odłączyć i ponownie podłączyć modem, po czym ponownie zainstalować oprogramowanie.
2. Bardziej skomplikowane, ale trwające znacznie krócej: należy dodać ponownie profil połączeniowy dla Aero2. W przypadku niebrandowanego Mobile Partnera wybieramy Opcje->Opcje->Zarządzanie profilami, dodajemy nowy profil i wypełniamy pola nazwa (np. Aero2) i APN (statyczny, "darmowy") i po zapisaniu ustawiamy ten profil jako domyślny odpowiednim przyciskiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1017 - Can't find file: './c1jdtech_forum/threadviews.MYI' (errno: 2 "No such file or directory")
Query:
INSERT INTO threadviews (tid) VALUES('2027')