[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak rozposzechnić wiedzę o bezpłatnym dostępie do internetu?
21-04-2012, 14:57
Post: #1
Jak rozposzechnić wiedzę o bezpłatnym dostępie do internetu?
Kolega Hans w komentarzach na blogu napisał:
Cytat:taka luźna propozycja może byśmy przygotowali jakieś ulotki porozwieszali albo przy okazji rozdali po swoich osiedlach ja na przykład mniemam się z takim pomysłem i bym pomagał osobiście osobą w załatwieniu tego bo dalej mało kto wie że takie coś istnieje Smile a to przecież taka fajna sprawa jak by ktoś przygotował albo chociaż chciał się dołączyć do akcji to czekam za propozycjami Smile i zróbmy coś zęby nie tylko w necie o tym było słychać Smile
No właśnie - to bardzo ważna rzecz, żeby dotrzeć z informacją do tych osób, które jeszcze o tym nie wiedzą, a następnie pomóc im w uzyskaniu dostępu, bo jak wiemy nie jest łatwo.
Dużo dobrego robią artykuły w prasie, ale w większości to informacje w prasie branżowej (mój artykuł w PC World) albo w sieci (ostatni artykuł na Gazeta.pl). Myślałem nad kampanią w sieci przez FB itd., ale to też nie rozwiązuje problemu.

Dlatego stworzyłem osobny dział i proponuję pomyśleć, jak zabrać się za informowanie innych o tym, że Aero2 istnieje i ma się dobrze, ani że nie jest to żaden humbug, czy promocja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1017 - Can't find file: './c1jdtech_forum/threadviews.MYI' (errno: 2 "No such file or directory")
Query:
INSERT INTO threadviews (tid) VALUES('340')