[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huawei E3131s-2 Firmware poszukiwane
24-02-2013, 12:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2013 12:10 przez lukkki.)
Post: #21
RE: Huawei E3131s-2 Firmware poszukiwane
(24-02-2013 00:30)lesiolo napisał(a):  
lukkki napisał(a):Kolega nie dość że niesprawiedliwie ocenił tu moje aplikacje
Nie chce być uznawany za nerwusa więc wyjaśnię:
- instalujesz MP modyfikujesz ustawienia następnie wgrywasz zmienione pliki z
C:\Program Files\Mobile Partner\ do instalatora co będzie jak w kompie masz backdoora
- instalator nie tylko wypakuje pliki ale je modyfikuje zależnie od systemu,modemu i brandu (operatora)
a jak trafi na zmodyfikowany to kończy działanie (nie wprowadza zmian w kolejnych plikach),
Czyli użytkownik na kompie z winXp ma MP z ustawieniami z win7 i jest on sprawny inaczej.
Nie będę wyliczał więcej błędów (bo to nie szkolenie z modyfikowania dashboardu)
Na ilu modemach testujesz dashboard ? Ja przeprowadzam testy na 9 modemach każdy inny. (niejedna osoba to potwierdzi)
Zapewniam cię, że jak zrobisz dobry produkt to nie musisz go reklamować, zrobią to zadowoleni klienci i mam nadzieje że ci się uda.
I to ty będziesz tym pewnym źródłem.
Pozdrawiam

Nie, nic nie wgrywam z folderu już zainstalowanego w Program Files/Mobile Partner. Zmiany robię na oryginale. Nic specjalnie nie reklamuję, tylko dzielę się tym, co wykonałem z innymi. Jak ktoś chce to skorzysta i już. Co do backdoorów, to nigdy nie masz pewności czy w paczkach udostępnianych przez kogoś ktoś nie umieścił zaszytej głęboko w kodzie instrukcji, która wykrada hasła użytkownika czy np. nie znajdują się inne złośliwe instrukcje. Trzeba by było zabezpieczyć swoje oprogramowanie przed modyfikacją i zagwarantować mu integralność poprzez podpisywanie kodu za pomocą certyfikatu np. certyfikatu zgodności Microsoft Authenticode. Wtedy osoba, która uruchamia dany program może być pewna, że nie został on zmodyfikowany od momentu podpisania go przez jego twórcę np. Huawei. Zresztą z czego ja się tu tłumaczę...Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
07-03-2013, 12:59
Post: #22
RE: Huawei E3131s-2 Firmware poszukiwane
(23-02-2013 17:52)jakubd napisał(a):  Ale warto się orientować - może Obama nam tu nie grozi, ale mimo wszystko osoby, które dokonały sporo na arenie, którą się tutaj zajmujemy zasługują na jakąś formę szacunku, a nie fangę w nos na wejściu.

witam.
zgadzam sie z jakubd ,ze lesiolo na wejsciu zasługuje na fange w nos i kopniaka w zad. za te wszystkie szczury a ktore umieszcza na tych swoich fabrykowanych wersjach i przerobkach. ten jego chomiko -szczur to kopalnia piractwa i jako takie zasługuje na najwyzsze potepienie. brawo dla lukkki ze jasno i lekkim piórem (raczej klawiatura ) wyraził co mysli o tym .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Huawei e3131s-2 • Od razu zrywa połączenie Michu 4 5 798 30-10-2022 17:29
Ostatni post: szopen
  Huawei e3131s-2 PROBLEMY Michu 0 2 131 06-12-2021 22:53
Ostatni post: Michu
  Huawei - ostatnia oficjalna i dostępna wersja Mobile Partner szopen 0 12 277 25-08-2019 12:50
Ostatni post: szopen
  [ROZWIĄZANY] błąd w aplikacji play E3131s-2 alaskan_malamute 2 6 029 24-08-2019 21:14
Ostatni post: jakubd
  Huawei E3131 Firmware lukkki 74 253 615 24-12-2018 14:49
Ostatni post: jakubd