[-]
Szybkie szukanie

Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gear s2 promocja 600 zł + wysyłka
30-03-2017, 12:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-03-2017 13:00 przez grzech1991.)
Gear s2 promocja 600 zł + wysyłka
Na ibood w promocji recertyfikowany Gear s2 za 630 zł z dostawą.

Kupiony, polowałem na s3 frontier ale jednak 1600 zł vs 630 zł to spora różnica.

Z wad (a miałem okazję się bawić s2 classic):
- malutki ekranik
- krótko trzyma bateria (według recenzji)
- wersja na ibood to "sport", kompletne bezguście.
- oneplus nie działa z gear (oficjalnie, nieoficjalnie poprzez instalacje aplikacji z innych źródeł działa)
- rzekomo grubszy przez gps

Z zalet:
- na ibood jest wersja z esim i gps, o ile dla mnie nie ma to żadnego znaczenia (esim nie działa, gps pewnie da się z telefonu puścić) o tyle jest lepsza bateria 250mah vs 300mah
- na aliexpress są szkła hartowane po 3.50 zł
- system jest według mnie bardzo czytelny i elegancki

Poruszony został temat bransolet, że niewymienne.

Na aliexpress można dokupić adapter na uniwersalne bransolety, bransoletę metalową z dużymi fragmentami (której nie polecam, bo ciężko z regulacją + źle leży na szczupłej ręce) lub metalową z małymi fragmentami (ta wygląda ciekawie).

Dodatkowo na zdjęciach z tymi bransoletami smartwatch źle się tak nie prezentuje. Jak mi nie spasuje to nowe są od 1000 zł, więc pewnie uda się sprzedać w dobrej cenie.

https://pl.aliexpress.com/item/2-pieces-...7eb01f45fb

https://pl.aliexpress.com/item/Stainless...7eb01f45fb

https://pl.aliexpress.com/item/2016-New-...7eb01f45fb

uwaga bransolety i szkła hartowane nie są kompatybilne z classic i sport (z tego co wywnioskowałem)

https://www.ibood.com/extra-pl/pl/produc...ar-s2.html

Ciekawe tylko jak z mapami, bo najbardziej liczę na obsługę wskazówek na smartwatchu (typu rower, pieszo).

Recenzja:

https://www.purepc.pl/urzadzenia_mobilne...go_zegarka

[Obrazek: 2czejb.png][Obrazek: ktLJFxS.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-04-2017, 20:16
RE: Gear s2 promocja 600 zł + wysyłka
I dostałem Smile

Jeśli chodzi o samo odnowienie:
Akcesoria są nowe.
W zestawie jeden pasek (normalnie są dwa) i to na dodatek mały. Myślałem, że taki jest w porządku ale ja mam na prawdę szczupłą dłoń i muszę zamykać na samym końcu.
Sam zegarek ma porysowany bezel. Natomiast wrzuciłem zegarek do plecaka i mam rysę na ekranie, nie wiem czy była od nowości... W każdym bądź razie, szkło hartowane zamówione.
Ładowarka na pewno nie jest z wtyczką europejską.

Sam zegarek fajnie wykonany, sprawia wrażenie multimedialnego. Wyświetlacz mógłby być większy, ale nie jest tak mały jak go zapamiętałem.

Nie wiem czy to tylko u mnie ale nagrzewa się przy ładowaniu i przechodzi w tryb studzenia (ograniczona wydajność).

Samo działanie jest super, sterowanie bezelem intuicyjne. Jest o wiele szybszy od sw2 i dynamiczny.

Aplikacje dzielą się na ikony które je uruchamiają lub widżety. Dużo można odinstalować. Na dodatek zegarek ma wi-fi i Bluetooth więc pozwala się łączyć zawsze z telefonem (chociaż nadal nie wiem po kij wi-fi w zegarku). Same aplikacje o wiele bardziej zaawansowane a przez to, że działają w zegarku uruchamiają się szybciej.

Grubość jest spora, podobna do SW2, natomiast jakoś się to broni przez ogólny design.

Aplikacja na telefon jest bardziej zwarta i ma własny sklep, chociaż nie jest idealny robi to lepiej.

Poezja są powiadomienia, świetnie się je przewija, a tekst jest super skalowalny. Wrażenie robią akcje, dostajesz wiadomość na FB od znajomego możesz od razu dać like. Niby nic wielkiego, a jednak robi wrażenie.

Ekran ma trzy tryby pracy, zawsze włączony, zawsze wyłączony i zawsze wyłączony ale budzenie po ruchu nadgarstka. Ustawiamy również powiadomienia czy mają się podświetlać czy tylko wibrować.

Same wibracje pomimo możliwości ustawienia mocy nie są tak intensywne. Ale też nie ma tragedii. Zasięg działania Bluetooth jest większy niż w sw2 ale nie jest to duża różnica.

Powoli przechodzimy do neutrali i wad.

Samo wybudzanie nadgarstkiem działa tylko ruszając w pozycji w momencie jak stoimy, im bardziej leżymy tym gorzej.

Wyświetlacz nie pokazuje zaległych powiadomień (mimo, że to OLED), jest to wada z drugiej strony po ruchu nadgarstka je otwiera. Powiadomienia można też ustawić aby nie pokazywały się podczas używania telefonu, szkoda, że nie można tego zdefiniować dla orientacji ekranu. Nadgarstek działa też jak prowadzimy samochód (czyli bez sensu). Ale jednak podkreślam, jak na taki bajer działa o dziwo dobrze.

Moja wersja ma GPS i e-sim. Niestety zbędny bajer. Obie rzeczy idą w parze, jeśli użyjemy map samodzielnych na SW wymagają połączenia z Internetem (być może na telefonie wystarczy) i GPS. A bez e-sim internetu nie mamy.

Mapy fabryczne działają z here maps i wymagają here na telefonie w pełnej wersji. Smartwatch pokazuje wskazówki z ekranu telefonu.

Jednak lepiej działa dokupienie płatnej aplikacji która działa na Google maps. W przeciwieństwie do here wymaga jednak dostępu do internetu.

Podczas ładowania zegarek nie pokazuje godziny ani procent. Można użyć aplikacji która pozwala na pracę cały czas włączony ale to omijanie problemu.

Nie mamy możliwości przeglądania smsów (chyba, że są tylko świeże). Facebooka czy maili. Tylko bieżące powiadomienia.

Tarcze są ułomne. Jest ich sporo i są ciekawe. Ale albo korzystamy z okrągłych i ew. Data albo z totalnie tekstowych i mamy resztę informacji.

Pozostaje kwestia opłacalności.

Nie warto. Jest to zdecydowanie lepsze rozwinięcie SW od Sony i lepiej wspierane. Jednak regularna cena 1100 zł to dużo za dużo. Co innego powyższa oferta, te pieniądze warto dać.

P.s smartwatch ma 4GB pamięci i chyba funkcje odtwarzania muzyki na słuchawkach BT.

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka

[Obrazek: 2czejb.png][Obrazek: ktLJFxS.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz